Bloody Dooms Day
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

seLamun aLeykum qarDaşLar

4 posters

seLamun aLeykum qarDaşLar Empty seLamun aLeykum qarDaşLar

Mesaj  mezarLık soListi Ptsi Haz. 02, 2008 12:27 am

xP herKeSe seLam bn merw What a Face
mezarLık soListi
mezarLık soListi

seLamun aLeykum qarDaşLar Empty Geri: seLamun aLeykum qarDaşLar

Mesaj  qothica Ptsi Haz. 02, 2008 5:07 am

Hosgeldin Mervecim Smile
Seni buralarda görmek ne kadar güzel .. Neutral
qothica
qothica
Admin

Mesaj  mezarLık soListi C.tesi Haz. 07, 2008 12:45 am

hoşbuLduk qaMSé jimm x)
mezarLık soListi
mezarLık soListi

Mesaj  KoNTeS<3ToM C.tesi Haz. 07, 2008 6:23 am

hosgeldinn bende elif
KoNTeS<3ToM
KoNTeS<3ToM
Admin

https://devilish.yetkin-forum.com

Mesaj  mezarlik_solisti Çarş. Kas. 17, 2010 12:33 pm

ben büTün özentiLeri hatta nickiMi çaLanLarı " mezarLık soListi" ni yaNi bide bunu deqiştirioLar mezarLık qitarisTi vs vs vs... onLarın hepSi ucube kepaze ınsanLar onLarı kesiP kesiP köpekLere yediRMeq LasıM..özenTi qencLik............... eet kesinlikle senin gibileri köpeklere deil benim kendi yarattıgım cehennemimdeki azab meleklerine parçalatmalı aslın da cünki sen o bahsettigin özentiler den daha özenti olarak yaşadıgın gölgem de ve kendi piskozların da kaybolmuşken zavallıgının vermiş oldugu o caresizlik ve acıya bile tahamül edemiyosun ve taklitlerinle kendini üstün kıldıgın dünyadan hiç çıkamıyosun. oysa polyanacılık oyunları oynadıgın o dünyadır seni dibe ceken ufaklık bir kere cesaret edebilip kendini bıraka bilsen ve basa bilseydin toprak ananın üstüne o çıplak ayaklarınla belki belkii bir molyonlarcasının da ötesin de bir ihtimalle kurtarıcaktın kendini ama sen hep seni bulup o oynadıgın cennet masalları oyunundan alıp ateşe bürümem için açık kapılar bırakıyosun bana.. şimdi sakın sakın insanlarla alay etmeye kalkma en azından adam gibi begenmiş ve kendine uyarlamaya çalışmış olan mezarlik gitaristi yazanlarla alay etmeye kalkma cünki senin zavalılıgın onlarınkinden çok daha aşagıda.. üstelik ben asla ve asla g yerine q ve k yerine de yine q yu kullanıcak bir dili konuşmadım o ne lan yedirmeq ne lan salak o yedirmek qençlik deil salak gençlik..... herkez ii bilsinki bu nıck gerçek ve en gerçek sayibi benim ve bu zavallı yıllardır sadece benim gölgem de yaşayan basit bir tek hücreliydi
mezarlik_solisti
mezarlik_solisti