Bloody Dooms Day
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MEZARLİK_SOLİSTİ gerçek ve en gerçek sayibi

MEZARLİK_SOLİSTİ gerçek ve en gerçek sayibi  Empty MEZARLİK_SOLİSTİ gerçek ve en gerçek sayibi

Mesaj  mezarlik_solisti Salı Kas. 16, 2010 3:16 pm

mezarLık soListi demiş ki:
ben büTün özentiLeri hatta nickiMi çaLanLarı " mezarLık soListi" ni yaNi bide bunu deqiştirioLar mezarLık qitarisTi vs vs vs... onLarın hepSi ucube kepaze ınsanLar onLarı kesiP kesiP köpekLere yediRMeq LasıM..özenTi qencLik...biDe ösenTi deYince bıs sucLu oLuorus ya öLe bacıM..işTe o kasarLarı

ben büTün özentiLeri hatta nickiMi çaLanLarı " mezarLık soListi" ni yaNi bide bunu deqiştirioLar mezarLık qitarisTi vs vs vs... onLarın hepSi ucube kepaze ınsanLar onLarı kesiP kesiP köpekLere yediRMeq LasıM..özenTi qencLik............... eet kesinlikle senin gibileri köpeklere deil benim kendi yarattıgım cehennemimdeki azab meleklerine parçalatmalı aslın da cünki sen o bahsettigin özentiler den daha özenti olarak yaşadıgın gölgem de ve kendi piskozların da kaybolmuşken zavallıgının vermiş oldugu o caresizlik ve acıya bile tahamil edemiyosun ve taklitlerinle kendini üstün kıldıgın dünyadan hiç çıkamıyosun. oysa polyanacılık oyunları oynadıgın o dünyadır seni dibe ceken ufaklık bir kere cesaret edebilir kendini bıraka bilsen ve basa bilseydin toprak ananın üstüne o çıplak ayaklarınla belki belkii bir molyonlarcasının da ötesin de bir ihtimalle kurtarıcaktın kendini ama sen hep seni bulup o oynadıgın cennette masalları oyunundan alıp ateşe bürümem için açık kapılar bırakıyosun bana.. şimdi sakın sakın insanlarla alay etmeye kalkma en azından adam gibi begenmiş ve kendine uyarlamaya çalışmış olan mezarlik gitaristi yazanlarla alay etmeye kalkma cünki senin zavalılıgın onlarınkinden çok daha aşagıda.. üstelik ben asla ve asla g yerine q ve k yerine de yine q yu kullanıcak bir dili konuşmadım o ne lan yedirmeq ne lan salak o yedirmek qençlik deil salak gençlik..... herkez ii bilsinki bu nıck gerçek ve en gerçek sayibi benim ve bu zavallı yıllardır sadece benim gölgem de yaşayan basit bir tek hücreliydi..... hayır arklarım ve söz yazdıgım gruplarım serdar böle böle senin nıck de bi sitede üyelik kaydı var diyolar ( yediRMeq LasıM..özenTi qencLik ) tarzın da cümleler falan yazıyo bu senmisin diyolar millet nerden bilsin bi dangalagın yıllardır taklitimi yaptıgını........................................şimdi herkez gerçek mezarlik_solistinin kim oldugunu biliyo bu nıck kime ayit oldugunu biliyo mezarlik_solistin den saygılarla....
mezarlik_solisti
mezarlik_solisti

- Similar topics